Skip to content

Samodzielne wyszukiwanie tak obszernych informacji może być naprawdę męczące – a większość szanujących się placówek tego typu udostępnia możliwość skorzystania z pożyczki bez posiadania umowy o pracę. Nie musisz tracić czasu na poszukiwania – najlepszym rozwiązaniem zawsze jest skorzystanie z aktualnych rankingów chwilówek. Dzięki temu będziesz jednocześnie wiedzieć, które oferują taką możliwość, jakie są wymagane dokumenty czy jakie są konkretne warunki, ale będziesz również wiedzieć, z których w danym miesiącu zwyczajnie najlepiej skorzystać.
Wśród najlepszych firm oferujących pożyczki bez zaświadczeń, a więc zupełnie bez znaczenia, jaki rodzaj umowy posiadasz, są:

  • Rapida Money, która oferuje kwoty w przedziale od 2 500 do 25 000 złotych, bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów poświadczających swoje dochody. Wszystkie formalności załatwiasz jedynie za pomocą Internetu, nie musisz więc się nigdzie fatygować. Swoje zobowiązanie możesz spłacić w przeciągu od dwunastu do czterdziestu ośmiu miesięcy. Co ważniejsze, w uzyskaniu pożyczki nie przeszkodzi ci nawet posiadanie negatywnej opinii i historii kredytowej – konieczne jest jednak posiadanie gwaranta twojego zadłużenia, przejmującego twój dług w razie twojej niesumienności. RRSO pożyczki wynosi 49,6%.
  • Bez zaświadczeń weźmiesz gotówkę również w Profi Credit. Aby podjąć kwotę od 500 do 9 000 złotych wystarczy jedynie właśnie oświadczenie o dochodach. Spłaty możesz dokonać między sześć a trzydzieści sześć miesięcy od podpisania umowy, a dzięki „Twojemu Pakietowi” możesz dodatkowo przedłużyć ten czas. Nie szkodzi, jeśli posiadasz inne zobowiązania, pożyczki czy kredyty, nie są brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosku. RSSO wynosi w tym przypadku 89,93%.
  • Zaplo.pl to kolejna propozycja pożyczkodawcy niewymagającego przedstawienia dokumentów poświadczających otrzymywane dochody. Jednorazowo możesz pożyczyć od 1 000 do 10 000 złotych, które spłacisz do trzydziestu sześciu miesięcy. Pożyczka jest bardzo wygodna, ponieważ wszystkie formalności załatwiasz jedynie przez Internet, do dyspozycji klientów oddany jest również kalkulator pożyczkowy. RRSO jest równe 78,6%.
  • Firma, która najczęściej również nie wymaga od swoich klientów żadnych dokumentów poświadczających wysokość zarobków, jest Aasa Kredyt. W ich przypadku pożyczona kwota może zawierać się w przedziale od 1 000 do 10 000 złotych, a spłacona musi zostać maksymalnie do dwudziestu czterech miesięcy. Firma oferuje niskie raty oraz możliwość wprowadzenia wniosku za pomocą Internetu. RRSO wynosi 81,05%.
  • PożyczkaGO to kolejna interesująca propozycja pożyczenia kwoty od 1 000 do nawet 5 000 złotych na okres od pół roku do nawet trzech lat. Firma nie wymaga przedstawienia żadnych zaświadczeń o zarobkach, a pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności informowania o celu pożyczkodawcy. Na stronie firmy dostępny jest kalkulator pożyczkowy do pełnej dyspozycji klientów. RRSO jest tu jednak nieco wyższe, wynosi 112,3%.
  • Bez jakichkolwiek dokumentów o dochodach weźmiesz pożyczkę również w Hapi Pożyczki. W ofercie znajdziesz możliwość pożyczenia od 800 do 15 000 złotych, które będziesz spłacać w terminie od trzech do trzydziestu sześciu miesięcy. Wniosek jest internetowy, a wszystkie formalności załatwisz bez problemu również online. Pierwszą ratę zapłacisz dopiero po dwóch miesiącach, więc to kolejny powód, dla którego warto wybrać właśnie tego pożyczkodawcę. RRSO w tym przypadku wynosi 122,57%.
  • Ostatnią naszą propozycją jest nowość na rynku finansowym – Fellow Finance, firma, za pośrednictwem której możesz otrzymać od 1 000 do nawet 12 000 złotych kompletnie bez żadnych zaświadczeń o zarobkach. Zadłużenie możesz wygodnie spłacać przez okres od czterech do dwudziestu czterech miesięcy. Nie są potrzebni również poręczyciele ani dodatkowe zabezpieczenia. RRSO wynosi 144,55%.