Skip to content

Musimy mieć dowód osobisty, konto bankowe i telefon aby wziąć pożyczkę

Z pewnością jesteśmy zainteresowani tym, co potrzebujemy, aby móc w ogóle starać się o taką pożyczkę. Nie ma wątpliwości, że będziemy bardzo zadowoleni z wiadomości, że potrzebujemy tutaj znacznie mniej dokumentów, niż miałoby to miejsce, gdybyśmy brali pożyczkę w banku. Tutaj tak naprawdę potrzebujemy trzech rzeczy: dowodu osobistego, telefonu i numeru konta bankowego. Po co to wszystko?
Spójrz inne nasze publikacje:
http://zwierciadlo.pl/lifestyle/pozyczki-ratalne-ile-kosztuja-w-parabankach
https://zory.com.pl/sponsorowany,pozyczki-chwilowki-w-praktyce—warunki-dokumenty-i-splata,261818,881069.html
http://finanse.businesstimes.pl/chwilowki-online-hipoteki-weksle-lombardy-pozabankowe-produkty-w-polsce/
http://www.podajdalej.info.pl/news/jesli-pozyczka-pozabankowa-to-jaka-chwilowka-online-czy-weksel.html

Wszystko jest proste

Jeżeli chcemy zaciągnąć pożyczkę, to oczywiście ważne jest to, abyśmy podali wszystkie swoje dane, łącznie z peselem i numerem dowodu osobistego. Będzie to służyło do weryfikacji naszej osoby. Numer rachunku bankowego jest potrzebny do tego, aby móc na niego przelać pieniądze, które zechcieliśmy pożyczyć i to raczej nikogo nie będzie dziwiło. Jednak warto pamiętać o konieczności podania numeru telefonu, ponieważ w celach weryfikacji naszej osoby może się okazać, że konsultant do nas zadzwoni, a dodatkowo jeszcze skontaktuje się on z nami w chwili, gdy ta pożyczka będzie nam przyznana.

To nie są wygórowane oczekiwania

Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że zaciągając pożyczkę w banku, musielibyśmy złożyć jeszcze zaświadczenie o zarobkach, a także z BIK, to z pewnością przedłożenie tych trzech rzeczy nie powinno być dla nas żadnych problemem. Te procedury są już skrócone do minimum, więc z pewnością powinniśmy to docenić, a także złożyć odpowiedni wniosek, jeżeli przydadzą nam się takie dodatkowe pieniądze.

Warto zobaczyć, co będzie nam potrzebne, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy dobrze przygotowani do wypełniania wniosku.
Warto zajrzeć również:
http://adcity.pl/kredyt-pozabankowy-chwilowka-online-a-moze-weksel/
https://www.finansosfera.pl/wiadomosci/pozyczki-chwilowki-niestety-nie-dla-kazdego/
http://hej.rzeszow.pl/ile_rzeczywiscie_kosztuja_pozyczki__chwilowki_pod_weksel_hipoteczne_czy_sa_darmowe,artykul22153.html
http://przegladdziennikarski.pl/nie-daj-sie-nabrac-parabankom-uwazaj-na-chwilowki-i-inne-pozyczki/